"Temiz ve Parlak Halılarınız İçin..."
[Anasayfa]>[YATAK YIKAMA]

YATAK YIKAMA

TURKUAZ YATAK YIKAMA

Profesyonel Yatak Yıkama Hizmetleri

Yatak Yıkama Hizmetimizde işinde profesyonel ekibimiz adresinize gelerek çift kişilik yatağınızı yıkama aşamasına almadan önce ortama herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde mekanı düzenlerler. Daha sonra ekibimiz yatağınızın cinsini belirleyerek uygun ekipmanlar ile yıkama aşamasına geçilir. Yıkama işleminin başında çift kişilik yatağınızın tozu alınır ve bu sayede yatağınız tozdan arındırılmış olur. Daha sonra ise lekelerinizin çıkarılması için sağlık açısından güvenli ve güçlü temizlik malzemeleri kullanılır. Bu işlemlerden sonra vakumlama işlemi gerçekleştirilerek yatağınız durulanır ve kurumaya bırakılır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız müddette iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşabilir sorununuzu çözmekte size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Yatak temizliği hijyenik bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir. Yataklarımız; zamanla kirlenir, buna bağlı olarak da mayt ve bakteri ortamına dönebilmektedir. Yatak silme ile yatak temizliğini karıştırmamak gerekir. Yatak silme işlemi, yatakların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altına geçiriren hijyen olmayan sorunlu bir temizlik işlemidir. Yatak temizliği ise; koltuk temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Yatak temizliği hijyenik bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir.

Yatak Temizliği Fiyatları

Yatak temizliği sanıldığı gibi yüksek ücretlerle temizlenmez. Uzun vadeli ele alındığında çok uygun fiyatlarla yatak temizliği yapılmaktadır. Yatak temizlik fiyatlarını belirleyen etkenler kullanılan malzemeler, detaylı işçilik ve solisyonlara bağlı olarak değişebilmektedir. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Yatak Temizliği Neden Önemlidir?

Firmamız yılların verdiği tecrübeye dayanarak yatak temizliği yapılmasının önemine dikkat çekiyor;

  • Yatak temizliği ile hijyenik yataklara sahip olursunuz.
  • Bakteri ortamından kurtulursunuz.
  • Başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak durursunuz.
  • Konforlu bir yaşam sürmüş olursunuz.
  • Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir böylece yataklarınız uzun ömürlü olur.
  • Doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur.
  • Yatak temizliğine ayıracağınız zahmetli işlem süresini sevdiklerinize ayırmış olursunuz . Firmamız, yatak temizleme işlemleriyle yataklarınızın deforma olmadan uzun süre kullanmanızı sağlar.
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor