"Temiz ve Parlak Halılarınız İçin..."
[Anasayfa]>[PERDE YIKAMA]

PERDE YIKAMA

TURKUAZ PERDE YIKAMA

Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri

Turkuaz perde yıkama firması olarak Ereğli'de perde yıkama hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz servis ve garantili temizlik hizmeti sunan işini severek yapan bir firmayız. Perdenizin cinsi, türü, kumaşı ne ise uygun yıkama işlemine tabii tutular. İp perde, kadife perde, tül perde, Japon perde, fon perde, kruvaze perde, zebra perde, stor perde, jaluzi, şerit perde gibi tüm perde çeşitleri türlerine özel makine ve deterjanlarla özenle yıkıyoruz.

Stor Perde Yıkama: Ücretsiz servis ekibimiz evinize kadar gelir ve stor perdenizi söktükten sonra perdeleriniz yıkanmak üzere fabrikamıza getirilir. Burada havalı makineler ile toz alma işleminden sonra stor perdeye uygun yıkama makinesine konularak yıkama işlemi gerçekleştirilir. Ardından kuruma işlemi gerçekleştirilir paketleme yapılarak evinize ulaştırılır. Burada perdelerin takılması işlemi de yine uzman servis elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Zebra Perde Yıkama: Evlerinize kadar gelen uzman servis ekibimiz tarafından sökülen zebra perdeniz yıkama fabrikamıza gelir. Yine aynı stor perde gibi toz alma, yıkama ve kurutma aşamalarından geçtikten sonra evinize ulaştırılır ve montaj işlemini yine ekibimiz gerçekleştirir.

Fon Perde Yıkama: Evlerinizden teslim alınan fon perdeleriniz özel kuru temizleme makinelerinde kuru temizleme yapılarak temizlenir ve ardından ütülenme işlemi yapılarak ilk günkü haliyle müşterilerimize teslim edilir.

Japon Perde Temizleme: Panelli pere olarak ta adlandırılan Japon perdenizi kendinizde söküp servis elemanlarımıza teslim edebileceğiniz gibi servis elemanlarımız da sökme işlemini gerçekleştirebilirler. Kullanımı ve temizlenmesi oldukça kullanışlı olan Japon perdeler cırt cırtlı olduğu için sökülüp levhaları da çıkartıldıktan sonra kuru temizleme işlemiyle yıkanır ve müşterilerimize teslim edilir. Teslim esnasında isteğe göre servis ekibimiz montaj işlemini gerçekleştirmektedir.

Kadife Perde Temizliği: Kadife kumaş hem çabuk tüylenen kirlenen ve çok çabuk çekme riski olan bir kumaştır. Bu yüzden kadife perde yıkama işlemi oldukça narin yapılmalıdır. Kuru temizleme olarak kadife perdeleriniz yıkanacak ve evinizden alınıp evinize teslim edilecektir.

İp Perde Yıkama: Dekoratif olarak evlerde ve iş yerlerinde kullanılan ip perdelerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Pullu ip perde, simli ip perde, halat ip perde, sicimli ip perde, balon ip perde, deri ip perde gibi ip perdenizin çeşidi ne olursa olsun kumaşına özel deterjanlar ile kuru temizleme yapılarak perdeye herhangi bir zarar vermeden temizlenmesi ve teslim edilmesi sağlanır.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor