"Temiz ve Parlak Halılarınız İçin..."
[Anasayfa]>[STOR PERDE YIKAMA]

STOR PERDE YIKAMA

TURKUAZ STOR PERDE YIKAMA

Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmetleri

Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bizim İşimiz

Stor perde yıkama hassas bir temizleme hizmeti olup, henüz gelişmekte olan bir perde yıkama sektörüne dönüşmüş durumdadır. Ereğli stor perde yıkama firmaları daha önceleri halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri verirken stor perdelerin evlerimizi girmesiyle birlikte hayatımızda evimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar harici olmaktan çıkarak zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sayede hem perde üreten firmalar hem de tüketiciler kendilerini yeni bir konsepte buldular. Doğal olarak bu tür ihtiyaçların ardından farklı ihtiyaçlarında açığa çıkması kaçınılmaz oldu. Mesela stor perde hayatımıza girdikten sonra bunların yıkanması temizlenmesi monte edilmesi gibi. Stor perde yıkama işleminden önce stor perdenin tarihi ve gelişmi hakkında biraz bilgi sahibi olmakta fayda var.

Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir.

Stor Perde Yıkama ve Perde Yıkama Hizmetinde Lider Firmayız

Ereğli'de stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Daha önceleri büro ya da ofislerde kullanılan stor perdeler zamanla evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanıldıktan sonra çeşit ve kullanılan malzeme alanında giderek çoğalmış ve günümüzde her türlü ebat ve modellere rastlamak mümkündür. Günümüzde perdeler; stor perde, zebra perde, kruvaze perde, japon perde ve tül perde olmak üzere birkaç çeşitleri mevcuttur. Stor perdelerde çok fazla kumaş ve renk seçeneği mevcuttur. Stor perde kumaşları içerisinde sertleştirici madde olan apre vardır. Apre perde kumaşının akrilik pvc bir madde sayesinde kaplanması işlemidir. Apre ile kaplanan perde kumaşı rulo üzerine sarılırken sağa sola kayması önlenmiş olur. Bildiğiniz gibi stor perdeler rulo ve mekanizmadan oluşan aparatlı perdelerdir. Kullanımı sırasında mekanizmeler ve aparatlar sayesinde stor perdeler ileri ya da geri olarak sarılırlar. Şu anda satılan stor perdeler belirli bir standart ölçülerde satılmaktadırlar. Büyük marketlerde bulunabileceği gibi perde satışı yapan firmalarda renk ve kumaş çeşidiyle seçenek daha fazladır.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor