"Temiz ve Parlak Halılarınız İçin..."
[Anasayfa]>[BATTANİYE YIKAMA]

BATTANİYE YIKAMA

TURKUAZ BATTANİYE YIKAMA

Profesyonel Battaniye Yıkama Hizmetleri

Ereğli'nin en büyük, en modern ve en lüks halı yıkama tesisinde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Battaniye yıkama artık dert değil. Bırakın battaniyelerinizi biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim. Hijyenden taviz vermeyen firmamız, battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Battaniyeler bilindiği gibi cildimizle, vücudumuzla temas eden, sıklıkla kullandığımız eşyalarımızdır, dolayısıyla hijyen en önemli faktör olmaktadır.

Hijyen bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır. Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yorgan yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır. Yorgan Yıkama Başta Hijyen ve Uzmanlık Gerektirir, Firmamızdan Bilgi Almadan Battaniye ve Yorganlarınızı Yıkatmayınız.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor