"Temiz ve Parlak Halılarınız İçin..."
[Anasayfa]>[YORGAN YIKAMA]

YORGAN YIKAMA

TURKUAZ YORGAN YIKAMA

Profesyonel Yorgan Yıkama Hizmetleri

Hijyenik Yorgan, Battaniye ve Yastık yıkama hizmetimizle yanınızdayız. Siparişinizin ardından adresinizden aldığımız yorgan,battaniye yada yastıklarınız fabrikamızdaki profesyonel çamaşır makineleri ve temizlik ürünleri ile teker teker yıkanır, yıkanmanın ardından profesyonel kurutma makineleri ile sularından arındırılır. Kurutma odalarında kurutulur, son kontrollerin ardından adresinize teslim edilir.

Yorgan yıkama fabrikamız, haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Yorganları özel şampuanlarla yıkıyoruz. Yorgan yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Yastıklarınız en fazla 1 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, yastıklarınızın yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda Yorgan yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Yorgan yıkama fabrikamız da yıkanan tüm yastıklarınız antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Yorgan yıkama konusunda yorgan yıkama şirketlerine yorganlarınızı yıkatmalısınız.

Yorgan Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yorganlar hayatımızın her hatıranda bilhassa de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir.

Yorgan yıkama ne kadar sıhhatli ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır.

Bütün günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

Tek kişilik ve çift kişilik, elyaflı, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız.

Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir müddet sonra kirlenen yorganlar sıhhat açısından da tehlike oluşturmaktadır. Zira yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir. Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkama her yerde olası olmamaktadır. Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, çağdaş yorgan yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku tecrübesi yaşayacaksınız. Yorganların kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Bu işlem için hanelerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorgan yıkama işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi şart olan bir konudur. Zira, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem dahi kalsa kesinlikle problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis sırasında hijyene çok önem vermekteyiz. Ayrı olarak yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz.

Öncelikle şiparişiniz doğrultusunda adresinizden yıkanacak yorganları alıyoruz. İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekletilerek yorganların hem hijyenik olmasını hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak Yorganlarınızı özel kuru temizleme makinalarımız’da yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor. Yorgan yıkama işlemi bitiminde yorganınızı sıkma makinasına atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorgan’nızı kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfümlenip kapalı ambalajla paketlenir.

Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorgan Yıkama işlemi biten Yorganınız sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor